I Otwarte Mistrzostwa Opola w STEEL DART Dzieci i Młodzieży do lat 15

29-05-2022 r. Stowarzyszenie Steel Darta w Opolu zorganizowało,
I Otwarte Mistrzostwa Opola w Steel Dart Dzieci i Młodzieży do lat 15.
 
Mistrzostwa zostały zorganizowane w BAR „Oaza” ul. Plac Róż Opole.
 
Sędziami meczy przy tarczach – Członkowie Stowarzyszenia Steel Darta w Opolu.
 
W Mistrzostwach wzięło udział 16 najlepszych zawodników Steel Darta w Polsce. 4 Zawodniczki i 12 Zawodników w wieku od 8 lat do 15 lat.
Mistrzostwa zostały rozegrane systemem Grupowym 301 kończymy cyfrą pojedynczą, podwójną lub potrójną. 4 Grupy po 4 zawodników.
W grupach gramy każdy z każdym do 2 wygranych legów, Best of 3. Z grup wychodzi dwóch zawodników z największą ilością zdobytych punktów i lepszą różnicą w legach.
 
Grupa A
1. Patryk Pszczoła – punktów 3 różnica 6:0
2. Błażej Sokolnicki – punktów 2 różnica 4:2
3. Joanna Fąfara – punktów 1 różnica 2:4
4. Lena Grzeszczyk – punktów 0 różnica 0:6
 
Grupa B
1. Franciszek Rożek – punktów 3 różnica 6:2
2. Adam Grzeszczyk – punktów 1 różnica 2:4
3. Franciszek Kalinka – punktów 2 różnica 5:3
4. Łukasz Leończak – punktów 0 różnica 2:6
 
Grupa C
1. Antoni Różek – punktów 3 różnica 6:1
2. Zuzanna Mrozińska – punktów 0 różnica 0:6
3. Kamil Kampa – punktów 2 różnica 5:3
4. Paweł Toppich – punktów 1 różnica 3:4
 
Grupa D
1. Paulina Pszczoła – punktów 0 różnica 1:6
2. Bruno Doszak – punktów 3 różnica 6:0
3. Tomasz Matraszek – punktów 1 różnica 3:5
4. Mateusz Marcinkowski – punktów 2 różnica 4:3
 
Zgodnie z rozpiską KO-8 zawodnicy zostali dopisani.
Gramy do 3 wygranych legów, Best of 5.
 
W 1/4 Finału spotkali się zawodnicy:
A1. Patryk Pszczoła z C2. Kamil Kampa – lepszy Patryk 3:1
B2. Franciszek Kalinka z D1. Bruno Doszak – lepszy Franek 3:0
C1. Antoni Rożek z A2. Błażej Sokolnicki – lepszy Błażej 2:3
D2. Mateusz Marcinkowski z B1. Franciszek Rożek – lepszy Franek 2:3
 
W 1/2 Finału spotkali się zawodnicy:
1. Patryk Pszczoła z Franciszkiem Kalinka – lepszy Franek 0:3
2. Błażej Sokolnicki z Franciszek Rożek – lepszy Franek 1:3
 
W Finale gramy do 5 wygranych legów, Best of 7.
W Finale spotkali się zawodnicy:
Franciszek Kalinka z Franciszek Rożek – lepszy Franciszek Kalinka 5:2
 
Gratulacje dla finalistów.
Brawo Panowie super Finał.
Jeszcze przed rozpoczęciem Finału, większość kibiców mówiła –
„Na pewno wygra Franek”
Mistrzem Otwartych Mistrzostw Opola w Steel Dart Dzieci i Młodzieży 2022 r.
ZOSTAŁ – Franciszek Kalinka z Krakowa.
 
Poniżej pełna lista zawodników i zajęte miejsca.
1. Franciszek Kalinka – Kraków Mistrz Opola 2022 r.
2. Franciszek Rożek – Zielona Góra Wicemistrz Opola 2022 r.
3-4. Patryk Pszczoła – Łaziska Górne
3-4. Błażej Sokolnicki – Działdowo
5-8. Kamil Kampa – Dobrzeń Wielki
5-8. Bruno Doszak – Dobrzeń Wielki
5-8. Antoni Rożek – Zielona Góra
5-8. Mateusz Marcinkowski – Opole
9-12. Joanna Fąfara – Opole
9-12. Adam Grzeszczyk – Opole
9-12. Paweł Toppich – Kluczbork
9-12. Tomasz Matraszek – Dobrzeń Wielki
13-16. Lena Grzeszczyk – Opole
13-16. Łukasz Leończak – Opole
13-16. Zuzanna Mrozińska – Opole
13-16. Paulina Pszczoła – Łaziska Górne
 
Dziękuję wszystkim Zawodnikom za udział w Otwartych Mistrzostwach Opola.
Szczególne podziękowanie dla rodziców, że nie patrząc na odległości i poświęcony czas przywieźli Swoje Pociechy do Opola.
 
Nagrody zostały ufundowane przez Stowarzyszenie Steel Darta w Opolu.
Nagrody zostały ufundowane przez Przemysław Wilanowski.
Nagrody zostały ufundowane przez Marek Dominiak po prostu człowiek.
Koszulka Meczowa @Sebastian Steyer została ufundowana przez https://www.facebook.com/sebastian.steyer.58 Sebastian Steyer.
Bon Podarunkowy o wartości 50 zł x2 ufundował OnlyDarts.pl Łukasz Kamiński.
1. Miejsce – Tarcza Winmau Blade 6 z Autografem Sebastian Steyer
2. Miejsce – Lotki BULLS Sebastian Steyer z Autografem @Sebastian Steyer
3. Miejsce – Bon Podarunkowy
3. Miejsce – Bon podarunkowy
5-16. Nagrody rzeczowe.
Koszulka Meczowa został rozlosowana wśród wszystkich zawodników biorących udział w Otwartych Mistrzostwach Steel Darta Dzieci i Młodzieży.
Koszulkę wylosował Patryk Pszczoła.
Dziękuję Tomasz Gontarz za organizację i obsługę „ Fotobudki” https://www.facebook.com/opolefotobudka
Poczęstunek – pączki ufundował: Kłysek Cukiernia, Czarnowąsy
Poczęstunek – truskawki ufundował: Roj Krzysztof, Dobrzeń Wielki
Bony do lodziarni Sopelek ufundował: Sopelek Opole
Wielkie podziękowania dla moich Przyjaciół ze Stowarzyszenia Steel Darta w Opolu za pomoc w organizacji Otwartych Mistrzostw Opola Dzieci Młodzieży.
 
Pozdrawiamy i do zobaczenia na kolejnych Mistrzostwach

Privacy Policy Settings


Warning: Undefined array key "privacy_services" in /home/platne/serwer222089/public_html/dart.opole.pl/wp-content/plugins/gdpr-tools/public/class-gdpr-tools-public.php on line 147

Warning: Undefined array key "privacy_services" in /home/platne/serwer222089/public_html/dart.opole.pl/wp-content/plugins/gdpr-tools/public/class-gdpr-tools-public.php on line 117